Ceník

Cenu stanovujeme vždy individuálně, po zaměření našim technikem. To provádíme zdarma. Rádi se přijedeme podívat na každou zakázku. Zhodnotíme stav a navrhneme optimální postup zateplení a zároveň zpřesníme cenovou nabídku.

Srovnáváte srovnatelné?

Zákazníci se nás často ptají na cenu, aby si ji mohli srovnat s konkurencí. Pozor ale, ať srovnáváte srovnatelné. Rizika, která přináší nízká cena, jsou zjevná. Dodavatel musí ušetřit na materiálu nebo množství nafoukané vaty.

Jelikož se ceny materiálů neustále vyvíjí, i my se musíme tomuto tempu přizpůsobovat. Dlouhodobě se zásobíme minerální vatou a plníme sklady, abychom mohli zákazníkům nabídnout nejlepší možnou cenu.

Z těchto důvodů připravujeme cenovou nabídku na vyžádání.

Cenu vám rádi sdělíme v odpovědi na nezávaznou poptávku. V nabídce bude uvedena také doba její platnosti.

Nakupujeme certifikovaný materiál, se všemi potřebnými atesty. Můžete tedy očekávat kvalitní materiál s dobrým poměrem cena/výkon.

Nevystavíte se tak riziku, že nafoukaná vrstva izolace bude nedostatečná a nebude splňovat požadované tepelněizolační vlastnosti.

Cena foukané izolace

Cena foukané izolace se udává za metr krychlový. Nám pro výpočet postačí, když nám zašlete plochu v metrech čtverečních a sílu vrstvy. Tu vám většinou projektant stanoví v projektu. Pokud se jedná o izolaci starší budovy nebo o rekonstrukci, poradíme vám s potřebnou vrstvou my.

Pro spočítání objemu potřebné izolace jsme pro vás připravili podrobné návody. S nimi si spočítáte s velmi vysokou přesností potřebné množství foukané vaty a bez nutnosti návštěvy technika vám nabídneme přesnou cenu zakázky.

Každá budova, stavba, hala i dům jsou individuální a stejně tak i přípravné práce, které s tím souvisí.

Přesnou cenu Vám spočítáme v kalkulaci.

Nezávazná poptávka

Cena záklopu OSB deskami

Naše firma nabízí i možnost úpravy půdy po zateplení na pochozí (úložnou). U trámových stropů je postup jednoduchý – vše se zaklopí OSB deskami nebo prkny. U betonových stropů je třeba zbudovat speciální konstrukci – rošt, na který se následně položí OSB desky. Varianta s roštem je časově náročná, spotřebuje i více dřeva a je tedy dražší. Zde nedokážeme určit paušální cenu za metr čtverečný, protože neznáme složitost prostor. Návštěva technika je zde nezbytná.

Jsme si vědomi pracovního vytížení našich zákazníků a proto zateplujeme i v sobotu a v neděli! Vše je hotové během pár hodin, bez nepořádku a bez tepelných mostů, kterými by vám utíkalo cenné teplo.

Zdarma vám nabízíme:

Dopravu ZDARMA po celé České Republice

Konzultace technika a zaměření ZDARMA

Zaměření zakázky a kontrola termokamerou

V případě libovolných dotazů nás můžete kontaktovat na telefonním čísle +420 721 885 381 nebo pomocí kontaktního formuláře níže.

Probíhá zpracování

Formulář pro nezávaznou poptávku

Kontaktní údaje:

Místo montáže:

Podrobnosti k montáži:

Nevíte si rady, jak vybrat více obrázků?

Výběr více obrázků provedete podržením klávesy CTRL a klepnutím na vybrané obrázky levým tlačítkem myši.

+

Kliknutím na tlačítko "Odeslat" souhlasím se zpracováním osobních údajů podle vyhlášky GDPR.