Reference

Chtěl bych poděkovat p. Doškovi a jeho kolegům, za skvěle odvedenou zakázku na foukanou vatu mezi příhradové vazníky. Je velmi složité se proplétat mezi vazníky, ale zvládli to s naprostou bravurou a hlavně kvalitně což se dnes velmi cení.

Každý rok jsme dopláceli zhruba 4 000 Kč za plyn. Po izolaci od Foukané vaty jsme obdrželi přeplatek 11 000 Kč. Celkově tak máme v rodinném rozpočtu o 15 000 Kč za rok více. Děkujeme panu Doškovi a jeho týmu ve Foukané vatě.

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za rychlou a kvalitně odvedenou práci firmě Foukaná vata z Polné. Od firmy jsme si nechali zateplit podkroví v našem starším rodinném domě. Komunikace z firmou byla bezproblémová, práce proběhla v domluveném termínu. Velmi kladně hodnotím rozumnou cenu i to, že po firmě nezůstal žádný nepořádek.

Děkuji firmě Foukaná vata z Polné za vzorně a rychle odvedenou práci. Před rokem jsme si nechali zateplit foukanou vatou od této firmy půl půdy a čekali jsme, jaký to bude mít efekt. Byli jsme mile překvapeni, zejména v zimních měsících, proto jsme si nedávno nechali dofouknout zbytek půdy, samozřejmě od stejné firmy. Jednalo se o profesionální, čisou a rychle odvedenou práci za dobré peníze. Všem vřele doporučujeme.
– Kratochvílovi z Velkého Meziříčí.

Dobrý den, chtěl bych poděkovat firmě Foukaná vata z Polné za úsporu energie. Firma zdarma zaměřila naší starou půdu, spočítala materiál, přesně v termínu dorazila a za velmi krátkou dobu nám zateplili půdu. Žádný odpad ani nepořádek, rozumné ceny- vřele tuto malou firmičku z Vysočiny doporučujeme. Děkujeme, že nám neutíká teplo stropem pryč!
– Kříž s rodinou

Chtěl bych tímto poděkovat panu Doškovi za troufám si říci vzorově zateplený strop novostavby rodinného domu v Polné. Jednalo se o 180m2 plochy a výška nafoukané vaty byla až 45cm. Rychlá a jasná domluva a za jeden den byl strop zateplen. Pokud by měl někdo zájem se na zateplený strop podívat, rád mu to ukážu. Myslím, že by se Vám jejich práce líbila.

Dobrý den, chtěla bych doporučit firmu Foukaná vata z Polné, která nám zateplila nedostatky našeho domu ve velmi krátké době za velmi příjemné peníze! Všem moc děkujeme.
– Hejsková